Yayın Politikamız

Site Kullanım Sözleşmesi ve Yayın Politikamız İle İlgili Genel Açıklamalar

www.sosyal-bilgiler.com web sitesinde yer alan makale, resim, video vb. gibi yazılı ve görsel içeriklerin bir kısmının telîf hakları sitemize ait olmakla birlikte bir kısım içerik ise diğer paylaşım sitelerinden derlenmiştir. Bilgi ve belgelerin sitemizde yer alması tamamen "Bilginin Paylaşımı" ilkesince yapılmaktadır. Bununla birlikte alıntı içeriklerde mutlaka kesin kaynak bilinmemekle birlikte alıntı olduğu ve nereden alındığı adres kaynak gösterilmek suretiyle telîf haklarına saygıyla yaklaşılmaktadır. Ayrıca hiçbir resim ve video sitemiz sunucularında (server) barındırılmamaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin, telîf hakları hükümlerine uygun olmadığı yönünde herhangi bir bilgi tarafımıza ulaştığı/ulaştırıldığı takdirde ve karşı tarafın bunu ispat etmesi halinde içerik sitemizden (bilginin ulaşmasını takiben) en geç 24 saat içerisinde ya da mümkünse hemen kaldırılır.

Sitemizde yer alan bilgiler paylaşıma açık olup kaynak gösterilmesi tavsiye edilir. Aksi takdirde telif hakları kapsamında suç sayılacağından kullanıcı bütün hükümleri baştan kabul etmiş sayılır.

Her türlü bildirimlerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine mektup göndererek yapabilirsiniz.

Saygılarımızla...

www.sosyal-bilgiler.com Yönetimi

Site İçeriklerinde Arama Yap

Akademik Pencere

Bilim İnsanları

İnsanlığa Yön Veren Bilim İnsanları

İcatlar Dünyası

Hayatımıza Yön Veren İcatlar Dünyası

Osmanlı Devleti Padişahları

Tarihe Yön Veren Osmanlı Padişahları

DEPO'yu Keşfet!

Sponsorlu Bağlantı

Denizli'm Temalı Kısa Film

Türkiye'nin Turizm Potansiyeli Turizm Uygulamaları